Отзывы о компании Vision.in.ua
- Андрій К.
Відгук наший негативний! Пелюшки дуже тонкі, не поглинають рідину, песик малий попісяв,і потім лапками мокрими ходить,бо волога не впиталася... Для тваринок та дітей не рекомендуємо!!! Гроші на вітер так би мовити...
Сергей Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Ольга Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Валерий Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Катерина М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Мария С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Антон Х.
- Володченко Ю.
- Ганна В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua

Дякую за швидку відправку.Все,як завжди,чудово!