Відгуки про компанію Vision.in.ua
Дякую за швидку відправку.Все,як завжди,чудово!
Надія Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Андрій К.
Відгук наший негативний! Пелюшки дуже тонкі, не поглинають рідину, песик малий попісяв,і потім лапками мокрими ходить,бо волога не впиталася... Для тваринок та дітей не рекомендуємо!!! Гроші на вітер так би мовити...
Сергей Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Ольга Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валерий Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Катерина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Мария С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Антон Х.
- Володченко Ю.

Спасибо большое, отличный компрессионный трикотаж.